53. Ljetnja skola slovackog jezika i kulture-Studia Academica Slovaca/SAS 2017

24.04.2017

Obavještavamo zainteresovane kandidate da Ambasada Slovacke Republike u Podgorici otvara mogucnosti prijavljivanja jednog crnogorskog studenta za ucesce u 53. Ljetnjoj  skoli slovackog jezika i kulture-Studia Academica Slovaca/SAS 2017. godine, koja ce se odrzati u Bratislavi, u period od 6.8.-26.8.2017. godine.

Organizator i realizator ove skole je Studia Academica Slovaca-Centar za slovacki kao strani jezik, Filozofski fakultet Univerziteta Komnenskog u Bratislavi.

Neophodno je da je kandidat redovan student (po mogucnosti na Budzetu Crne Gore) ima neko predznanje slovackog jezika, kao i da je napunio  18 godina.

Potencijalni kandidati, najkasnije do ponedjeljka, 10. maja 2017. godine, mogu dostaviti CV, kao i kontakt detalje (broj mobilnog telefona, email adresa), na e-mail Ministarstva obrazovanja Crne Gore  lidija.ercegovic@mps.gov.me